Ανακύκλωση
Στο πλαίσιο της συνεργασίας μας με την μη κερδοσκοπική εταιρεία «Ανταποδοτική Ανακύκλωση Α.Ε» , αναλαμβάνουμε τη συλλογή ανακυκλώσιμων αποβλήτων συσκευασιών , από τα σημεία της παραγωγής τους και την μεταφορά τους σε ειδικά διαμορφωμένα Κέντρα της Ανταποδοτικής Ανακύκλωσης. Η σχέση εθελοντών με τους εργαζόμενους μας και η δυνατότητα συνεργασίας με Ευάλωτες ομάδες αναδεικνύει τον Συνεργατικό και Αλληλέγγυο χαρακτήρα αυτής της δράσης
![](https://isida-koinsep.gr/wp-content/uploads/2022/04/pexels-marta-ortigosa-3480494-1-1-768x512.jpg)